Змінено графік практик та консультацій

Шановні студенти та викладачі!

З метою виконання обмежень режиму локдауну та якісної організації навчального процесу у ЗІЕІТ змінюється графік консультацій: всі консультації відбуваються виключно у дистанційній формі.
Крім того, змінився графік проведення всіх видів практик ЗІЕІТ, початок яких відбудеться не з 18 січня, а з 25 січня 2021 року у відповідності до змінених графіків.
Нагадуємо, що до закінчення режиму локдауну освітній процес відбувається у дистанційній формі на базі ЦДО інституту.

Користуйтесь зручним ботом з розкладу занять на telegram-каналі ЗІЕІТ та розкладом на сайті. Також відслідковуйте, будь ласка, графік навчального процесу. Перевіряйте свою академічну успішність в Інтернеті за посиланням.

Якщо під час завантаження файлу зі звітом про виконану роботу або завданням у систему ЦДО процесс зависає та завантаження не відбувається, то це свідчить про виявлення вірусу. Особливо часто це трапляється з файлами формату .doc, .docx, .xls, .xslx та іншими документами з MS Office. Файли кодів програм формату .cpp, .vbs тощо, система не приймає за замовчанням з міркувань безпеки.

Порада: збережіть файл у форматі .pdf та завантажуйте саме його. Зробити це можна за допомогою меню “Зберегти як…” у додатках MS Office версій 2010 та вище або за допомогою ресурсу www.ilovepdf.com.

Бажаємо натхнення, нових відкриттів та успіхів!

Остання зміна: Tuesday 12 January 2021 07:46 AM