Осінній семестр та режим освітнього процесу

Шановні студенти та викладачі!

У ЗІЕІТ з 01.09.2021 почались аудиторні заняття згідно розкладу.
Раніше, у зв’язку зі скасуванням «червоної» зони та послабленням карантинних обмежень у м.Запоріжжя з 11.05.2021 поновилися аудиторні заняття. Нагадуємо, відновлено режим «жовтої» зони, тому масковий режим, дезінфекція та соціальна дистанція повинні неухильно дотримуватися учасниками освітнього процесу.
Також у зв’язку із введенням додаткових карантинних обмежень та встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки у м.Запоріжжя навесні було внесено зміни до графіку навчального процесу з використанням засобів дистанційного навчання:
    - початок занять з дисциплін другого модулю весняного семестру для студентів 2 курсу коледжу – з 12.04.2021;
    - сесія з дисциплін першого модулю весняного семестру буде проведена одночасно з сесією з дисциплін другого модулю весняного семестру з 14.06.2021 р.;
    - початок занять з дисциплін  другого модуля весняного семестру для студентів інституту та 3,4 курсів коледжу – з 19.04.2021.
Заняття студентів 1 курсу коледжу тривають згідно розкладу з використанням засобів дистанційного навчання.

Користуйтесь зручним ботом з розкладу занять на telegram-каналі ЗІЕІТ та розкладом на сайті. Також відслідковуйте, будь ласка, графік навчального процесу. Перевіряйте свою академічну успішність в Інтернеті за посиланням.

Якщо під час завантаження файлу зі звітом про виконану роботу або завданням у систему ЦДО процесс зависає та завантаження не відбувається, то це свідчить про виявлення вірусу. Особливо часто це трапляється з файлами формату .doc, .docx, .xls, .xslx та іншими документами з MS Office. Файли кодів програм формату .cpp, .vbs тощо, система не приймає за замовчанням з міркувань безпеки.

Порада: збережіть файл у форматі .pdf та завантажуйте саме його. Зробити це можна за допомогою меню “Зберегти як…” у офісних додатках або за допомогою ресурсу www.ilovepdf.com.

Бажаємо натхнення, нових відкриттів та успіхів!

Последнее изменение: Monday, 27 September 2021, 20:08