Зміни графіку навчання

Шановні здобувачі освіти!

Ми з вами зараз живемо у дуже складний час, час випробувань.

Сьогодні кожен у нашій країні робить все можливе на своєму місці. Ваші батьки, бабусі, дідусі, брати, сестри, друзі, сусіди та знайомі зайняті справою, яку вважають найбільш корисною, яку вміють роботи найкраще.

Ваша справа, ваше місце – це здобуття освіти!

Війна закінчиться, державу потрібно відбудовувати, наша країна потребуватиме розумних, освічених, кваліфікованих фахівців.

У зв’язку з початком навчального року з 01.09.2022 р. в умовах воєнного стану змінено графіки навчального процесу у інституті та фаховому коледжі.

Розклад занять денної, заочної, дистанційної форми навчання розміщений на відповідній сторінці сайту ЗІЕІТ.

Користуйтесь зручним ботом з розкладу занять на telegram-каналі ЗІЕІТ та розкладом на сайті. Також відслідковуйте, будь ласка, графік навчального процесу. Перевіряйте свою академічну успішність в Інтернеті за посиланням.

Якщо під час завантаження файлу зі звітом про виконану роботу або завданням у систему ЦДО процесс зависає та завантаження не відбувається, то це свідчить про виявлення вірусу. Особливо часто це трапляється з файлами формату .doc, .docx, .xls, .xslx та іншими документами з MS Office. Файли кодів програм формату .cpp, .vbs тощо, система не приймає за замовчанням з міркувань безпеки.

Порада: збережіть файл у форматі .pdf та завантажуйте саме його. Зробити це можна за допомогою меню “Зберегти як…” у офісних додатках або за допомогою ресурсу www.ilovepdf.com.

Бажаємо натхнення, нових відкриттів та успіхів!

Остання зміна: Thursday 1 September 2022 14:49 PM